KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143216
nr 1514 3216
Anneli Nilsson. Signerad, daterad -96. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:20:26
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr